סובלים מנשירת שיער? שיער דליל? התקרחות? אלופציה?
זה הזמן להגיע לטיפול!

נשירת שיער היא בעיה מוכרת ממנה סובלים רבים – נשים וגברים כאחד. הנשירה מהווה מטרד לאדם הסובל ממנה ולעתים גם לסובבים אותו. לעיתים קרובות מאד מגיעים נשים וגברים הסובלים מנשירת שיער אל מרפאותיו ברחבי הארץ של אורן זריף, בחיפוש אחר פתרון יעיל לתופעת הנשירה.

“בזכות אורן זריף – הנשירה פסקה!”
זריף מציע טיפול יעיל לנשירת שיער באמצעות שיטות טיפול ייחודיות מהתת מודע. רחל ס. סבלה במשך שנים משיער דליל מאד ומנשירה חמורה. “בכל בוקר השיער היה מתמלא בשערות”, היא מספרת. “השיער בקרקפת היה דליל מאד והנשירה הייתה איומה”.
רחל ביקרה אצל מיטב הרופאים והפרופסורים עד שהגיעה לאורן זריף. “הרופאים נתנו לי כל מיני תרופות וקפסולות שלא עזרו לי כלל”, היא מספרת. “עד שהגעתי אל אורן זריף וקיבלתי ממנו טיפול יעיל וייחודי לחיזוק השיער”.

טיפול ייחודי של אורן זריף לנשירה ושיער דליל
המונח “נשירה” מתייחס כמעט תמיד לנשירת שיער הראש. הסובלים מנשירה הם בעיקר בעלי שיער ארוך (חלק ניכר מהזכרים, ולא מעט מן הנקבות האנושיים. הטיפול שאורן זריף מציע כפתרון לבעיית הנשירה ודלילות השיער מהווה מוצא של ממש משלל התרופות והכמוסות הנמכרות היום בשוק.
“הכוחות הייחודיים של אורן מאד עזרו לי”, מוסיפה רחל ס. “הרגשתי שעם הזמן השיער שלי צומח ולא נושר יותר. היום, השיער שלי מתמלא ואני מאד שמחה”. בעלה של רחל, שנוכח גם הוא לגלות את השינוי האדיר שעבר שיערה של אשתו, מעיד כי “לאשתי היה שיער דליל מאד ובזכות אורן זריף ראינו תוצאות! היום השיער שלה בריא מאד”.

ההצלחה מתחילה מהראש
מהם הגורמים לנשירה? בדרך כלל נשירה נובעת מתזונה לקויה, מחוסר טיפוח הקרקפת (למשל באמצעות חפיפה), או משני הגורמים גם יחד. בדומה לנשירה, גם התקרחות נחשבת לאחת הבעיות הרפואיות שהרפואה הקונבנציונלית לא נותנת לה מענה מספק.
איילת א’ מרמת גן, סבלה מהתקרחות בשיער. בסיומו של הטיפול אצל אורן זריף קבעה כי “לכוחותיו העל טבעיים של אורן זריף אין תחליף!” איילת, שסבלה מהתקרחות ומנשירה מאסיבית סיפרה ש”כשזה התחיל לקרות נכנסתי ללחצים ולבהלה. אני בחורה צעירה שהמראה החיצוני חשוב לה, הוא חלק מאישיותי. לאחר כמה טיפולים בכוחו האדיר של אורן זריף, התחלתי להרגיש שהשיער שלי צומח והקרחות מתמלאות מחדש בשיער. אשמח שההצלחה שלי תגיע לכלל האנשים”.

“פחדתי לחפוף את הראש”
אל מרפאתו של זריף ממשיכים לזרום מכתבים רבים של אנשים שהטיפול של אורן זריף עזר להם לבעיית דלילות ונשירת שיער. גם חופית וימית, אחיות מראשון לציון, הגיעו אל מרפאתו של זריף במטרה לעצור את נשירת השיער. “במשך למעלה משנה סבלתי מנשירת שיער חזקה ביותר”, מספרת ימית. “זו הייתה תקופה קשה בחיי. פחדתי לחפוף את הראש כדי לא לראות את כמות השיער הנושר”.
כמו רבים אחרים, גם ימית פנתה לרופאי עור בכדי להפסיק את הנשירה. “הרופאים נתנו לי אמפולות, ויטמינים, כדורים, שמפו מיוחד, קורטיזון – אבל שום דבר לא הועיל וחלקם אף גרמו נזק”, היא מוסיפה. “היום שהגעתי לאורן זריף היה היום המאושר בחיי. כבר בטיפול הראשון הבחנתי בשינוי דרסטי, סירקתי את השיער ולא האמנתי – הנשירה נעלמה! מאז השיער התמלא מחדש וחזרה לי שמחת החיים”. בעקבות הצלחת הטיפול של זריף אצל ימית, ביקשה אחותה חופית למצוא אצל זריף פתרון לבעיות הקשקשת והסבוריאה בראשה מהן סבלה כשנתיים. “כבר בטיפול הראשון חל שינוי אדיר”. מספרת חופית. “כל הקשקשים נעלמו והסבוריאה נעלמה לחלוטין. אורן פשוט מדהים!”.

ניתן להתגבר על כל מחלה? אלפי חולים מעידים על הצלחה מדהימה בטיפול

    למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם