סובלים מכאבי ראש, סחרחורות ומגרנות חוזרות?
טיפול משנה חיים של אורן זריף

אורן זריף, מטפל מומחה בשיטת פסיכוקינזיס, עובד על פי שיטתו של ג’וזף מרפי, מחבר הספר “כוחו של התת-מודע”. בספרו הוא מתאר כיצד כל אדם יכול להתגבר על מחלה נפשית או פיזית בעזרת התת מודע.
“יכולותיו של המוח הן כה עצומות, הפוטנציאל שלו הוא כה כביר, עד כי אין דבר שייבצר ממנו”, מסביר זריף את האופן שבו הגוף מרפא את עצמו.
במסגרת הטיפול מעביר זריף השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
הרבה פעמים עומדים המדע והרפואה אל מול מחלת האדם ואינם מצליחים לתת לו מענה או מרפא.
כך קורה שוב ושוב גם לאלו הסובלים ממיגרנות וכאבי ראש חוזרים.
רוב המטופלים שמגיעים לזריף אלו מטופלים שהגיעו לאחר שניסו את כל שיטות הטיפול האפשריות, ביקרו אצל מיטב הרופאים, והגיעו לזריף כתקווה אחרונה – שם הם מצאו מזור וישועה לכאבם.

מיאוש לחיוך
מרים, ניצולת שואה הגיעה אל אורן זריף מיואשת לאחר שנים של סבל מסחרחורות חוזרות ונשנות. לאחר שניסתה את כל הטיפולים הקונבנציונאלים ודבר לא עזר, מרים קיבלה המלצה חמה על אורן והחליטה לנסות את הטיפול בתת המודע אצלו.
מרים מספרת ” לאחר שנים של סבל, בזכות אורן זריף הסחרחורות עברו באופן מוחלט. אני מרגישה מצויין ומחייכת ומבקשת לשלוח לאורן תודה ונשיקה”.

80% מהכאב חלף כבר לאחר הטיפול הראשון
יצחק, תושב ירושלים מספר שסבל מזה זמן רב מכאבי ראש חזקים שהפריעו לו לתפקד ומאום לא עזר.
הבעיה הלכה והחמירה ולא נמצא פתרון, עד שקרא בעיתון על אורן זריף.
“סבלתי די הרבה זמן, אבל זה הסתיים כבר אחרי הטיפול הראשון אצל אורן. כמו מעשה קסם הרגשתי הרבה יותר טוב, ועכשיו הגעתי להמשך טיפול. בוא נגיד שאחרי הטיפול הראשון נותרו לי אולי כעשרים אחוז מהכאבים בלבד. אני מאמין שבזמן הקרוב הכאבים יעלמו לגמרי בזכות אורן.”

מטופלים רבים הפכו למעריציו של זריף, ויעידו על כך מכתבי התודה הרבים המצטברים במשרדי החברה, מאות המטופלים המעוניינים להצטלם בסיום הטיפול ולהעיד על המקרה שלהם, ומאות הכתבות על הצלחותיו של זריף שפורסמו בכל כלי התקשורת בארץ ובעולם.

ניתן להתגבר על כל מחלה? אלפי חולים מעידים על הצלחה מדהימה בטיפול

    למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם