הרופאים פעורי פה בזמן שהעובדות מדברות בעד עצמן אורן זריף – ממחלה להחלמה

אורן זריף, מומחה מוביל, המטפל מזה 20 שנים באלפי אנשים מהארץ ומרחבי העולם בשיטת הפסיכוקינזיס, מטפל בכוחות התת מודע בשלל הבעיות והמחלות הקיימות כיום בקרב אנשים. רוב המטופלים שמגיעים לזריף אלו מטופלים שהגיעו לאחר שניסו את כל שיטות הטיפול האפשריות, ביקרו אצל מיטב הרופאים, והגיעו לזריף כתקווה אחרונה – שם הם מצאו סןף סוף מזור וישועה לכאבם.
זריף התפרסם בכל ערוצי התקשורת בארץ ובעולם והצליח להוכיח באופן חד משמעי כי כוחותיו המיוחדים מסוגלים לסייע ב- 90% מהמקרים. ביחס לאלפי מטופלים שזריף מטפל בהם מדי חודש בארץ ובעולם, ניתן לספור על יד אחת את המקרים הבודדים בהם לא צלח הטיפול.

רבים ממטופליו הינם רופאים, ופרופסורים בכירים מעולם המדע והרפואה, המוצאים עצמם פעורי פה וחסרי הסבר נוכח יכולותיו המרפאות של אורן זריף.
לא מעט מהם אף החלו לעסוק בעצמם בתחומים אלטרנטיביים לאחר שהבינו שהשילוב בין השניים יכול להביא לפתרון של כל מיני סוגי מחלות.

המדע הקלאסי אינו יכול להסביר את התופעה
פרופסור אליאב מהפקולטה לכימיה באוניברסיטת תל אביב מספר שהגיע יחד עם בנו הקטן אשר סבל מכאבים עזים ברגלו “אף רופא לא הצליח לעזור לנו אבל אצל אורן זריף בתוך כמה דקות הילד נהיה בריא. אני עדיין המום. זה כנראה ייקח עוד הרבה שנים עד שאנשי המדע יוכלו להסביר את זה, אם בכלל. כרגע אני פשוט רוצה לומר לאורן זריף תודה רבה על שריפא לי את הילד”.

גם הסקפטים נרפאים
מוטי, ד”ר לפיזיקה מהשרון הגיע לקליניקה של אורן סקפטי ומיואש לאחר שניסה הכל כדי לטפל באולקוס ממנו סבל כעשור, בעיה שרק הלכה והחריפה. “הייתי מאוד סקפטי אבל החלטתי שאין לי מה להפסיד. במשך שנים נזקקתי לתרופות באופן קבוע ומאז הטיפול אצל אורן אני כמעט ולא נזקק להן יותר. אני רוצה לחזק את ידיו של אורן שעשה עבורי עבודה נהדרת וחסך ממני סבל של שנים. פשוט מדהים מה שהוא עשה . השיטה שלו עובדת ומחוללת פלאים”.

בעוד רבים מאנשי הרפואה והמדע להם עזר אורן זריף הסכימו להצטלם ונתנו את אישורם להופיע באתר עם הסיפור האישי שלו, היו עוד רבים מספור שחחשו להתראיין ולהצטלם, על כן בקשתם ופרטיותם נשמרת.

ניתן להתגבר על כל מחלה? אלפי חולים מעידים על הצלחה מדהימה בטיפול

    למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם