עברתם אירוע מוחי? אתם לא לבד!
אנשים שטופלו ושוקמו בהצלחה מספרים

כל הרופאים שפגשתי אמרו שאין לי סיכוי להירפא, הביאו לי כדורים וכלום לא עזר, גם הפיזיותרפיה הקשה לא הועילה, ואז מישהו בחדר המתנה לרופא אמר שאורן הציל אותו, אז הלכתי גם, עד היום אני מודה לבורא עולם ששלח אליי את שני המלאכים, הראשון שהפנה ואורן שטיפל. היד חזרה לתפקד בצורה טובה וזה רק הולך ומשתפר.

מה זה שבץ מוחי?
בגיל מבוגר ישנו תהליך קיצוני ופתאומי של מערכת הדם בגוף אשר עשוי להיווצר בעקבות סיבות שונות, כאשר בתהליך זה דם אינו מוזרם בצורה תקינה לחלקים במוח האדם, ואותו חלק מתחיל להיפגע. אותו חלק במוח שנפגע משפיע במידי על התפקוד של אותו חלק בגוף עליו הוא אמון, כמו לדוגמא שאנו רואים בהרבה מאוד מקרים בגפיים, בדיבור ולעיתים עד כדי נכות גמורה ואף מוות.
למעשה הנזק שנגרם למוח מוכר לרפואה הקונבציונאלית כנזק בלתי הפיך, יתרה מזאת, על פי הסטטיסטיקה העולמית המקובלת זוהי הסיבה השנייה לתמותה בגיל מבוגר, והסיבה העיקרית והמובילה לגרימת נכות אצל אנשים בגיל השלישי.

מה גורם לשבץ מוחי?
לחץ דם גבוה הינו ללא כל ספק הגורם המהותי לשבץ, יחד עם זאת, עישון, סוכרת, וגם כולסטרול גבוהה נותנים את תרומתם לשכיחותו של השבץ המוחי.
טיפול בשבץ מוחי ברפואה הקונבציונאלית
החשוב ביותר הוא לטפל באירוע מוחי מהר ככל האפשר, הנזק המצטבר בעת שיש אירוע מוחי הוא אדיר וקיצוני במהירות השפעתו. ישנה חשיבות רבה לטפל בשבץ המוחי בהקדם האפשרי, אירוע כזה עשוי להתרחש במשך 24 שעות, כאשר חלק יכול להתרחש גם בזמן השינה, כך שאובד זמן ניכר מההזדמנות לטיפול. חולה שיגיע לבית החולים יטופל במדללי דם מיידיים במטרה למוסס קרישי דם ולעיתים נדרש אף ניתוח חירום לעקיפה או פתיחה של קריש הדם או החסימה.

טיפול בתוצאות השבץ המוחי
ברפואה הקונבציונאלית ניתנים לחולה טיפולי פיזיותרפיה כמו גם כדורים להורדת לחץ דם, הורדת הכולסטרול ומדללים. בד”כ שיפור הנזק שנוצר כתוצאה מטיפולים אלו הוא קשה, ארוך ומייגע.
דוד ח’ עבר אירוע מוחי ובזכות אורן היד חזרה לתפקד!
כשדוד התלונן לרופאים שהוא רוצה לחזור למצבו הקודם, ולהצליח לתפקד עם היד הם אמרו לו שאין סיכוי שזה יקרה. דוד הסתובב במשך זמן רב עם יד קפוצה צמודה לבטן מבלי יכולת לפתוח ולסגור את היד. הסבל היה נוראי, המראה העגום הוריד לדוד את הביטחון העצמי וגם את היכולת לתפקד בצורה עצמאית, פתאום דוד הרגיש שחייו חשכו.

דוד שמע על אורן זריף מהטלוויזיה וגם מחברים שהמליצו לנסות, הגיע אל אורן זריף לשלושה טיפולים והיד חזרה לתפקד. דוד ח’ מעיד שהיד שהייתה קפוצה וצמודה לבטן עכשיו משוחררת, הוא יכול להניע אותו, לפתוח ולקפוץ את היד ברצונו והשיפור במצבו רק הולך וגובר. דוד ח’ הודה לאורן על שליחותו ועל ההצלחה העל טבעית ואיחל לו שימשיך וירפא חולים נוספים.

בלה לקתה באירוע מוחי קשה והרופאים לא נתנו לה סיכוי
“בלה הייתה על סף מוות” מספר בעלה על סף דמעות, הרופאים אמרו שאולי היא תחיה, אך שלא תצליח לתפקד. את בלה הביאו אל אורן זריף על כסא גלגלים, כשהיא מחוברת לזונדה ולא מגיבה. “קשה מאוד להיזכר באותם ימים” אומר הבעל, “אך אחרי כמה טיפולים בלה שלנו ממש התעוררה לחיים, הטיפול של אורן ממש החייה אותה מחדש, היא התחילה להגיב לסביבה לאט לאט ואז להתחיל להתאמץ לנסות ולתפקד, היום היא כבר בלי הכסא גלגלים, הולכת ומדברת” בלה הודתה לאורן ואמרה “שהיא מקווה כבר שתוכל לחזור לעבוד”.
אורן זריף עושה שוב ושוב את הבלתי יאומן!

מידי יום מגיעים לאורן זריף עשרות מקרים של חולים בהם חולים שעברו שבץ מוחי שהרופאים לא נתנו להם סיכוי, שהם סובלים מהכדורים שהם לוקחים ושהפיזיותרפיה כואבת ונוראית עבורם. עשרות חולים מתחילים מידי יום חיים חדשים בזכות הטיפול הבלתי שגרתי בזכות כוחותיו העל טבעיים של אורן זריף.
כן זה נגד הטבע, כן, עם עובדות ועדויות אין מה להתווכח!

ניתן להתגבר על כל מחלה? אלפי חולים מעידים על הצלחה מדהימה בטיפול

    למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם