חולי סרטן (אונקולוגיה) מספרים על הצלחה מדהימה בטיפול

סרטן הוא שם כולל למחלות שונות אשר המשותף להן הוא התחלקות תאים בצורה בלתי מבוקרת היוצרת גידול ממאיר. דוגמאות לגידולים ממאירים הם קרצינומה, לימפומה או סרקומה ולוקמיה, וישנם עוד רבים. במקרים מסויימים תאים אלו ינדדו בגוף ויצרו גרורות.
מחלת הסרטן על סוגיה נפוצה מאוד בעולם ורבים מתמודדים ונלחמים בה יום יום על מנת להחלים, למרות הנתונים המדאיגים האלו, מצליח אורן זריף להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים, כנגד כל הסיכויים.

לאחר 3 שנים התגלה גוש בשדה הימני של ירדנה והרופאים מייד המליצו על ניתוח להסרתו.”הראשון שפניתי אליו היה כמובן זריף”, מספרת ירדנה. “בשבועיים שאחרי גילוי הגוש עברתי שני טיפולים אצל אורן. חיכיתי קצת ואז נסעתי לבדיקת ממוגרפיה פרטית. לשמחתי הם לא גילו כל גוש בבדיקה! חזרתי לבית החולים, ביקשתי שיערכו לי צילום ממוגרפיה נוסף והצילום גילה שהגוש נעלם!
הרופאה יצאה ואמרה לי:”ירדנה אין לך שום דבר! חייכתי וסיפרתי לה שזה בזכות אורן זריף. השמחה הייתה מרובה. מאז הפכתי למעריצה גדולה של אורן זריף”.

הגוש שנעלם כלא היה
אורן זריף, מומחה מוביל, המטפל מזה 20 שנים באלפי אנשים מהארץ ומרחבי העולם בשיטת הפסיכוקינזיס, בכוחות התת מודע בשלל הבעיות והמחלות הקיימות כיום בקרב אנשים.
ירדנה החלימה ממחלת הסרטן אך נשארה מרותקת לכיסא הגלגלים בעקבות המחלה. ירדנה הגיעה אל הקליניקה של אורן זריף ובתוך מספר טיפולים הצליחה לעמוד חזרה על הרגליים.

**אורן זריף אינו רופא ואינו מהווה תחליף לרפואה הקונוונציונאלית. כמו כן אינו ממליץ למטופליו להימנע מרפואה קונבנציונלית, מטיפול בכדורים, הקרנות או כימותרפיה**

ניתן להתגבר על כל מחלה? אלפי חולים מעידים על הצלחה מדהימה בטיפול

    למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם